Кыргызы добывают золото на реке в 40-градусные морозы (новости)

2:16
15 КОММЕНТАРИЕВ
Бир жигит
Бир жигит
Почкасы олсо ошол тапкан тыйыны леченияга жетеби экен?
Азамат Балбаев
Азамат Балбаев
Урматтуу биздин атка минерлер силер ушундай нермелерди көрөсүңөрбү деги же бири бириңер менен кызмат орун талашып жүрө бересиңерби? Качал элди ойлоносуңар Акаев,Бакиие кылган нерселер кайра эле кайталанып жаткандай.Шайлоо учурунда эле эмне деген нерселерди элге айтасыңар.Кудайдан корксоңор боло.
СЬЮ ШЕРИКОВНА
СЬЮ ШЕРИКОВНА
Ииии азаматтар!!! Качан онолобуз биз
Ruslan Pazylov
Ruslan Pazylov
Ооооо сержант Атабаев мен сизди тааныдым
kalman Usonbekov
kalman Usonbekov
Аллахым ден солук берсин
Миндалька Орехова
Миндалька Орехова
Кыргызстан качан онолот экен, суукта олду го кургандар
макс 😎
макс 😎
Техника жетишпейт денсолук кетиго нада придуматься другой способ добыт золото
Б Б
Эх Кыргызымдын кулундары, тапканынарга береке берсин Жараткан. Видеону коруп журогун эзилипкететкен, себеби айыл элет жери ушундай жигиттердин колунда. Ден-соолугунардыда карагыла.
Alexander @ Lora Braun (Klein)
Alexander @ Lora Braun (Klein)
Verstehe kein Wort
Жоодар Шарипов
Жоодар Шарипов
Халял акча,ушундай иштеп нанын жесен жегендей болосун.
эльмира маматова
эльмира маматова
Бедный простой народ мучаеться! Надо туда в эту реку зимой чиновников загнать
ernis kasimov
ernis kasimov
Моо техниканын жардамы керек экен бул жерге
Азамат Мамбеталиев
Азамат Мамбеталиев
Гвардеец Атабаев 2- рота призыв 1-04.
Гайратбек Кожоев
Гайратбек Кожоев
Тонналаган алтынды Канадага карматып ,озубуз жарым грамдап казып отурабыз бир кундо аа кыргызым аай .Карап отуруп кыжырын келет екен. Ден соолук олдуго ал сууда , аман есен болгула . Наалат ошол алтынды ит бекер саткандарга.
Уланбек Кумар
Уланбек Кумар
Акырыын Депутаттар укса ошол тапкан жарым грам алтынга да налог чалып койбосун,ден соолукту карагыла!!!

Раскадровка

Кыргызы добывают золото на реке в 40-градусные морозы (новости)
Видео: Кыргызы добывают золото на реке в 40-градусные морозы (новости) Видео: Кыргызы добывают золото на реке в 40-градусные морозы (новости) Видео: Кыргызы добывают золото на реке в 40-градусные морозы (новости) Видео: Кыргызы добывают золото на реке в 40-градусные морозы (новости) Видео: Кыргызы добывают золото на реке в 40-градусные морозы (новости) Видео: Кыргызы добывают золото на реке в 40-градусные морозы (новости) Видео: Кыргызы добывают золото на реке в 40-градусные морозы (новости) Видео: Кыргызы добывают золото на реке в 40-градусные морозы (новости) Видео: Кыргызы добывают золото на реке в 40-градусные морозы (новости) Видео: Кыргызы добывают золото на реке в 40-градусные морозы (новости) Видео: Кыргызы добывают золото на реке в 40-градусные морозы (новости) Видео: Кыргызы добывают золото на реке в 40-градусные морозы (новости) Видео: Кыргызы добывают золото на реке в 40-градусные морозы (новости) Видео: Кыргызы добывают золото на реке в 40-градусные морозы (новости) Видео: Кыргызы добывают золото на реке в 40-градусные морозы (новости) Видео: Кыргызы добывают золото на реке в 40-градусные морозы (новости) Видео: Кыргызы добывают золото на реке в 40-градусные морозы (новости) Видео: Кыргызы добывают золото на реке в 40-градусные морозы (новости) Видео: Кыргызы добывают золото на реке в 40-градусные морозы (новости) Видео: Кыргызы добывают золото на реке в 40-градусные морозы (новости) Видео: Кыргызы добывают золото на реке в 40-градусные морозы (новости) Видео: Кыргызы добывают золото на реке в 40-градусные морозы (новости) Видео: Кыргызы добывают золото на реке в 40-градусные морозы (новости) Видео: Кыргызы добывают золото на реке в 40-градусные морозы (новости) Видео: Кыргызы добывают золото на реке в 40-градусные морозы (новости) Видео: Кыргызы добывают золото на реке в 40-градусные морозы (новости) Видео: Кыргызы добывают золото на реке в 40-градусные морозы (новости) Видео: Кыргызы добывают золото на реке в 40-градусные морозы (новости) Видео: Кыргызы добывают золото на реке в 40-градусные морозы (новости) Видео: Кыргызы добывают золото на реке в 40-градусные морозы (новости)